ZS Benešova > Pro rodiče > Příměstské tábory

Příměstské tábory

Nástup na tábor je vždy v pondělí v 8:00 před budovou školy, kde se dozvíte podrobnější informace k celému turnusu.

Informace pro rodiče účastníků příměstského tábora pořádaného ZŠ Třebíč, Benešova 585

Vážení rodiče,

vaše dítě jste přihlásili na příměstský tábor pořádaný v době letních prázdnin naší školou. Tyto tábory byly podpořeny z dotace ministerstva práce a sociálních věcí a z tohoto důvodu částka, kterou hradíte za týdenní tábor je velmi nízká. 300Kč , které jsme vybírali, slouží na vstupy (např. bazén,ZOO). Abychom byli schopni splnit všechny podmínky získané dotace, prosíme o Vaši pomoc a spolupráci. Zasíláme proto oficiální přihlášku na příměstský tábor a prosíme o její důkladné vyplnění. Na přihlášce musí být datum den před nástupem na tábor.

Dalším velmi důležitým dokumentem je Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce (A). Zde stačí potvrzení jednoho z rodičů od svého zaměstnavatele. Podpořenou osobou je rodič dítěte. V případě, že jste OSVČ, použijete Žádost o potvrzení v evidenci ČSSZ (B)  a necháte si ji potvrdit.  Pokud jste právě v této době evidováni na Úřadu práce, použijte dokument (C).

Oba tyto dokumenty (přihlášku + příslušné potvrzení) nezapomeňte dát dítěti při nástupu na tábor. Na všech dokumentech musí být datum před nástupem.

Díky vaší aktivní pomoci škola zároveň získá vybavení pro volnočasové aktivity dětí. Děkujeme za vaši vstřícnost.

Lenka Stejskalová, zástupce ředitele

DOKUMENTY K PROJEKTU: