Registrace účtu do dm software pro žáky
Návod na registraci a práci s žákovskou knížkou pro rodiče
Informace pro rodiče a žáky
Třídní schůzky 1. - 9. ročník
Informace k aktuální situaci ve škole
Nové opatření k 10. 9. 2020
Nové opatření MZČR od 18. 9. 2020

ZS Benešova > Pro rodiče > Příměstské tábory

Příměstské tábory

Nástup na tábor je vždy v pondělí v 8:00 před budovou školy, kde se dozvíte podrobnější informace k celému turnusu.

Informace pro rodiče účastníků příměstského tábora pořádaného ZŠ Třebíč, Benešova 585

Vážení rodiče,

vaše dítě jste přihlásili na příměstský tábor pořádaný v době jarních a letních prázdnin. Tyto tábory byly podpořeny z dotace ministerstva práce a sociálních věcí. Cena za jeden turnus je 500,- Kč na stravu, pitný režim a vstupy (např. bazén,ZOO). Abychom byli schopni splnit všechny podmínky získané dotace, prosíme o Vaši pomoc a spolupráci. Zasíláme proto oficiální přihlášku na příměstský tábor a prosíme o její důkladné vyplnění. Na přihlášce musí být datum den před nástupem na tábor.

Dalším velmi důležitým dokumentem je Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce (A). Zde stačí potvrzení jednoho z rodičů od svého zaměstnavatele. Podpořenou osobou je rodič dítěte. V případě, že jste OSVČ, použijete Žádost o potvrzení v evidenci ČSSZ (B)  a necháte si ji potvrdit.  Pokud jste právě v této době evidováni na Úřadu práce, použijte dokument (C).

Oba tyto dokumenty (přihlášku + příslušné potvrzení) nezapomeňte dát dítěti při nástupu na tábor. Na všech dokumentech musí být datum před nástupem.

V případě, že dítě je zapojeno do projektu a již jste dokumenty vyplňovali, vyplníte pouze přihlášku.

Díky vaší aktivní pomoci škola zároveň získá vybavení pro volnočasové aktivity dětí. Děkujeme za vaši vstřícnost.

DOKUMENTY K PROJEKTU:

Prohlášení pro rodiče