Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Brigáda - herní kopec 28. 9. 2021
29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

ZS Benešova > Družina a kroužky > Kroužky

KROUŽKY ŠKOLNÍ DRUŽINY 2021/2022

Kroužky školní družiny budou v tomto školním roce realizovány v rámci jednotlivých ročníků. Zároveň jsme pro děti nachystali tematické dny zaměřené na rozvoj konkrétních dovedností. Děti tak během školního roku zažijí badatelská odpoledne, korálkování, bubnování, šifrohraní, tancování, projdou keramickou dílnou a užijí si filmová odpoledne s občerstvením ve školním divadélku v rámci svého oddělení. 

Pro žáky 4. a 5. ročníků jsme připravili KLUBOVÁ ODPOLEDNE vždy v čase od 15.00 - 17.00 hodin.

PONDĚLÍ -  sportovní a pohybové hry
ÚTERÝ -  deskové a společenské hry
STŘEDA -  relaxační hry, LEGO
ČTVRTEK -  keramická dílna a tvoření
PÁTEK -  filmový klub a čajovna

 

Kroužky školní družiny a školního klubu začnou od pondělí 20. září 2021. Žáci a jejich zákonní zástupci se na ně budou moci přihlásit prostřednictvím DM software od středy 1. září od 17.00 hodin. 

Návod na přihlášení: přihlásit se do DM software - rozbalit na horní modré liště OSTATNÍ MODULY - vybrat ZÁPIS NA ŠKOLNÍ AKCE - PŘEHLED AKCÍ. 

 

NABÍDKA KROUŽKŮ ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU 2021/2022 

Děti se mohou přihlásit pouze na kroužek, který je určený pro jejich ročník. 

ROČNÍK 

DEN 

KROUŽEK 

ČAS 

VEDOUCÍ KROUŽKU 

1. ROČNÍK 

PONDĚLÍ 

Základy hry na flétnu 

6.45 – 7.45 

Pešková Michaela 

LEGO 

11.45 -12.30 

Mgr. Havlenová Lucie 

Náboženství 

13.00 – 13.30 

Mgr. Havlenová Lucie 

Badatelství 1. A (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

ÚTERÝ 

Jóga 

11.45 – 12.30  

Šrámková Jarmila 

STŘEDA 

     

Atletika 

13.30 – 14.30 

Mgr. Štěpnička Ondřej 

Keramika 

13.00 – 14.00 

Palánová Julie 

Badatelství 1.C (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

ČTVRTEK 

Šikulka – výtvarné tvoření 

11.45 – 12.30 

Mgr. Havlenová Lucie 

Badatelství 1.B (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

Sportovky 

15.00 – 16.00 

Pešková Michaela 

PÁTEK 

Keramika 

13.00 – 14.00 

Brimová Veronika 

2. ROČNÍK 

PONDĚLÍ 

     

Náboženství 

13.30 – 14.00 

Mgr. Havlenová Lucie 

Fotbal (kroužek probíhá jednou za 14 dní) 

13.45 - 15.00 

Mgr. Pekárek Ondřej,  

Mgr. Nestrojil Zbyněk 

ÚTERÝ 

Hra na flétnu 

6.45 – 7.45 

Toufarová Alena 

Šikulka – výtvarné tvoření 

15.00 – 16.00 

Mgr. Havlenová Lucie 

STŘEDA 

LEGO 

11.45 – 12.30 

Vetchá Petra 

Keramika  

13.30 – 15.00 

Brimová Veronika 

Badatelství 2.C (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

Atletika 

14.30 – 15.30 

Mgr. Štěpnička Ondřej 

ČTVRTEK 

Keramika  

13.00 – 14.00 

Brimová Veronika 

Badatelství 2.B (jednou za 14 dní)  

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

Sportovky 

15.00 – 16.00 

Toufarová Alena

PÁTEK 

Švihadla  

11.45 – 12.30 

Adamová Jarmila 

Badatelství 2.A (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

3. ROČNÍK 

PONDĚLÍ 

Keramika 

13.30 – 15.00 

Brimová Veronika 

Náboženství  

14.00 – 14.30 

Mgr. Havlenová Lucie 

Šikulka 

15.00 – 16.00 

Navrkalová Lenka 

ÚTERÝ 

Jóga 

6.45 – 7.45 

Šrámková Jarmila 

STŘEDA 

Hra na flétnu 

6.45 – 7.45 

Pešková Michaela 

Keramika 

15.00 – 17.00 

Navrkalová Lenka 

Sportovky 

14.00 – 15.00 

Mgr. Stejskalová Lenka 

ČTVRTEK 

LEGO 

13.30 – 15.00 

Mgr. Vaněk Jan 

Ruční práce 

14.00 – 15.00 

Pantůčková Jitka 

PÁTEK 

Badatelství 3. ročníky (jednou za 14 dní) 

13.00 – 14.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

4. a 5. ROČNÍKY 

PONDĚLÍ 

     

Náboženství  

14.30 – 15.00 

Mgr. Havlenová Lucie 

Keramika 

15.00 – 17.00 

Toufarová Alena 

KLUBOVÉ ODPOLEDNE – sportovní a pohybové hry 

15.00 – 17.00 

Pešková Michaela 

ÚTERÝ 

Badatelství (jednou za 14 dní) 

14.00 – 15.30 

Mgr. Lamichová Veronika/ 

Pešková Michaela 

Kytara 

13.30 – 14.30 

Mgr. Štěpnička Ondřej 

KLUBOVÉ ODPOLEDNE – deskové a společenské hry 

15.00 – 17.00 

Doláková Lada 

Atletika 4. a 5. ročníky

14.30 – 16.00 

Mgr. Kopečný Tomáš 

STŘEDA 

KLUBOVÉ ODPOLEDNE – relaxační hry, LEGO 

15.00 – 17.00 

Brimová Veronika 

Ruční práce 

14.00 – 15.00 

Pantůčková Jitka 

ČTVRTEK 

Hra na flétnu  

6.45 – 7.45 

Toufarová Alena 

KLUBOVÉ ODPOLEDNE – keramická dílna a tvoření 

15.00 – 17.00 

Vetchá Petra 

Ukulele 

15.00 - 16.00 

Doláková Lada 

PÁTEK 

KLUBOVÉ ODPOLEDNE – filmový klub a čajovna 

15.00 – 17.00 

Treterová Alena 

Pro všechny děti školní družiny probíhá tento školní rok každých 14 dní kroužek BADATELSTVÍ. Na tento kroužek není třeba děti přihlašovat.

FLÉTNY - v ranním kroužku fléten vedených paní vychovatelkou Alenou Toufarovou a Michaelou Peškovou se děti učí hrát na flétnu, správně dýchat a poznávat noty. Abychom mohli zajistit individuální přístup, je nutné, aby se děti v kroužku scházely v menších skupinách. Z tohoto důvodu dochází k navýšení příspěvku + 100,- Kč za měsíc.

KERAMIKA - od první hodiny učíme děti pracovat s hlínou, aby se nebály samy umělecky projevit a odnášely si výrobky, kterými potěší sebe a své blízké. Navýšení příspěvku + 100,- Kč za pololetí slouží pro dorovnání nákladů na keramickou hlínu, glazování a následné vypálení.