Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Brigáda - herní kopec 28. 9. 2021
29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

ZS Benešova > Kontakty

Kontakty

Základní škola Třebíč, Benešova 585
Benešova 585
674 01   Třebíč

Tel.: 568 824 345
Email: info@zsbenesova.cz
Datová schránka: g822q2x

Jídelna: 568 824 063
Družina: 568 821 181724 259 029

Správce hřiště: 720 509 068

IČ: 67008399

 

Vedení školy

Ředitel: Info@zsbenesova.cz

Zástupce ředitele: Stejskalova@zsbenesova.cz

Asistentka ředitele: sekretariat@zsbenesova.cz

Výchovný poradce: Chlachulova@zsbenesova.cz

Preventista: Frankova@zsbenesova.cz

Zmocněnec GDPR:

Bc. Radek Vodička
tel:568 896 344
poverenec@trebic.cz
datová schránka
: 6pub8mc

 

Třídní učitelé

1.A Laszlova@zsbenesova.cz

1.B Poulova@zsbenesova.cz

1.C Zeibertova@zsbenesova.cz

 

2.A Ondrakova@zsbenesova.cz

2.B Palanova@zsbenesova.cz

2.C Venhodovar@zsbenesova.cz

 

3.A Hajkova@zsbenesova.cz

3.B Kralova@zsbenesova.cz

3.C Venhodovah@zsbenesova.cz

 

4.A Matejkova@zsbenesova.cz

4.B Praskova@zsbenesova.cz

4.C Stepnicka@zsbenesova.cz

 

5.A Horka@zsbenesova.cz

5.B Kolbabkova@zsbenesova.cz

5.C Kafonkova@zsbenesova.cz

 

6.A Bartikova@zsbenesova.cz

6.B Chlachulova@zsbenesova.cz

6.C Janikova@zsbenesova.cz

6.D Mikolas@zsbenesova.cz

 

7.A Matouskova@zsbenesova.cz

7.B Nahlovska@zsbenesova.cz

7.C Zahradkova@zsbenesova.cz

 

8.A Witkovska@zsbenesova.cz

8.B Krivankova@zsbenesova.cz

8.C Cihackova@zsbenesova.cz

 

9.A Dobsinska@zsbenesova.cz

9.B Syrovy@zsbenesova.cz

9.C Kafonek@zsbenesova.cz

 

 

 

 

NAPIŠTE NÁM: 

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů