Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

ZS Benešova > Kontakty

Kontakty

Základní škola Třebíč, Benešova 585
Benešova 585
674 01   Třebíč

Tel.: 568 824 345
Email: info@zsbenesova.cz
Datová schránka: g822q2x

Jídelna: 568 824 063
Družina: 568 821 181, 724 259 029

IČ: 67008399

 

Vedení školy

Ředitel:Info@zsbenesova.cz

 Zástupce ředitele:Stejskalova@zsbenesova.cz

 Asistentka ředitele:sekretariat@zsbenesova.cz

 Výchovný poradce:Chlachulova@zsbenesova.cz

 Preventista:Frankova@zsbenesova.cz

Zmocněnec GDPR:

Ing. Miloš Tomek
tel:568 896 344
m.tomek@trebic.cz
datová schránka
: 6pub8mc

 

Třídní učitelé

1. A Matejkova@zsbenesova.cz

1. B Praskova@zsbenesova.cz

1. C Stepnicka@zsbenesova.cz

 

2.A Hajkova@zsbenesova.cz

2.B Horka@zsbenesova.cz

2.C Kolbabkova@zsbenesova.cz

2.D Vomelova@zsbenesova.cz

 

3.A Laszlova@zsbenesova.cz

3.B Poulova@zsbenesova.cz

3.C Zeibertova@zsbenesova.cz

 

4.A Kuthan@zsbenesova.cz

4.B Ondrakova@zsbenesova.cz

4.C Venhodovar@zsbenesova.cz

 

5.A Kafonkova@zsbenesova.cz

5.B Kralova@zsbenesova.cz,

5.C Venhodovah@zsbenesova.cz

 

6.A Dobsinska@zsbenesova.cz

6.B Syrový@zsbenesova.cz

6.C Kafonek@zsbenesova.cz

 

7.A Antecka@zsbenesova.cz

7.B Mikolas@zsbenesova.cz

7.C Janikova@zsbenesova.cz

 

8.A Matouskova@zsbenesova.cz

8.B Kopecny@zsbenesova.cz

8.C Zahradkova@zsbenesova.cz

 

9.A Lampertova@zsbenesova.cz

9.B Witkovska@zsbenesova.cz

9.C Selepova@zsbenesova.cz

 

 

Učitelé:

Bauer@zsbenesova.cz

Bartikova@zsbenesova.cz

Cihackova@zsbenesova.cz

Hlucha@zsbenesova.cz

Nahlovska@zsbenesova.cz

Novotna@zsbenesova.cz

Ondrak@zsbenesova.cz

 

Školní družina:Druzina@zsbenesova.cz

Správce IT:Fiser@zsbenesova.cz

Školník:Skolnik@zsbenesova.cz,

Jídelna:Jidelna@zsbenesova.cz,

 

Asistenti:

Brimova@zsbenesova.cz

Davidkova@zsbenesova.cz

Havlenova@zsbenesova.cz

Hola@zsbenesova.cz

Janeckova@zsbenesova.cz

Lamichova@zsbenesova.cz

Novackova@zsbenesova.cz

Rezac@zsbenesova.cz

Sedlakova@zsbenesova.cz

Zahradkova.P@zsbenesova.cz

 

 

NAPIŠTE NÁM: 

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.