Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
31
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
1
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
2
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
3
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
4
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
5
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
6
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
7
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
8
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
9
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
10
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
11
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
12
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
13
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
14
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
15
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
16
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Informace k zápisu do prvního ročníku 2020
Výzva pro všechny z Benešky
17
Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáčků
Výzva pro všechny z Benešky
18
Výzva pro všechny z Benešky
19
Výzva pro všechny z Benešky
20
Výzva pro všechny z Benešky
21
Výzva pro všechny z Benešky
22
Výzva pro všechny z Benešky
23
Výzva pro všechny z Benešky
24
Výzva pro všechny z Benešky
25
Výzva pro všechny z Benešky
26
Výzva pro všechny z Benešky
27
Výzva pro všechny z Benešky
28
Výzva pro všechny z Benešky
29
Výzva pro všechny z Benešky
30
Výzva pro všechny z Benešky
1 2 3
Drobečková navigace

ZS Benešova > Kontakty

Kontakty

Základní škola Třebíč, Benešova 585
Benešova 585
674 01   Třebíč

Tel.: 568 824 345
Email: info@zsbenesova.cz
Datová schránka: g822q2x

Jídelna: 568 824 063
Družina: 568 821 181724 259 029

IČ: 67008399

 

Vedení školy

Ředitel: Info@zsbenesova.cz

Zástupce ředitele: Stejskalova@zsbenesova.cz

Asistentka ředitele: sekretariat@zsbenesova.cz

Výchovný poradce: Chlachulova@zsbenesova.cz

Preventista: Frankova@zsbenesova.cz

Zmocněnec GDPR:

Bc. Radek Vodička
tel:568 896 344
poverenec@trebic.cz
datová schránka
: 6pub8mc

 

Třídní učitelé

1.A Hajkova@zsbenesova.cz

1.B Kralova@zsbenesova.cz

1.C Venhodovah@zsbenesova.cz

 

2.A Matejkova@zsbenesova.cz

2.B Praskova@zsbenesova.cz

2.C Stepnicka@zsbenesova.cz

 

3.A Horka@zsbenesova.cz

3.B Kolbabkova@zsbenesova.cz

3.C Vomelova@zsbenesova.cz

 

4.A Laszlova@zsbenesova.cz

4.B Poulova@zsbenesova.cz

4.C Zeibertova@zsbenesova.cz

 

5.A Kuthan@zsbenesova.cz

5.B Ondrakova@zsbenesova.cz

5.C Venhodovar@zsbenesova.cz

 

6.A Witkovska@zsbenesova.cz

6.B Hlucha@zsbenesova.cz

6.C Cihackova@zsbenesova.cz

 

7.A Dobsinska@zsbenesova.cz

7.B Syrovy@zsbenesova.cz

7.C Kafonek@zsbenesova.cz

 

8.A Franková@zsbenesova.cz

8.B Mikolas@zsbenesova.cz

8.C Janikova@zsbenesova.cz

 

9.A Matouskova@zsbenesova.cz

9.B Kopecny@zsbenesova.cz

9.C Zahradkova@zsbenesova.cz

 

Učitelé:

Bartikova@zsbenesova.cz

Dvorakovak@zsbenesova.cz

Kafonkova@zsbenesova.cz

Kankova@zsbenesova.cz

Krivankova@zsbenesova.cz

Lampertova@zsbenesova.cz

Landova@zsbenesova.cz

Nahlovska@zsbenesova.cz

Ondrak@zsbenesova.cz

Palanova@zsbenesova.cz

Selepova@zsbenesova.cz

Zeibert@zsbenesova.cz

 

Školní družina:Druzina@zsbenesova.cz

Knihovna: knihovna@zsbenesova.cz

Správce IT:Fiser@zsbenesova.cz

Školník:Skolnik@zsbenesova.cz

Jídelna:Jidelna@zsbenesova.cz

 

Asistenti:

Brimova@zsbenesova.cz

Davidkova@zsbenesova.cz

Hobzova@zsbenesova.cz

Janeckova@zsbenesova.cz

Korsakova@zsbenesova.cz

Lamichova@zsbenesova.cz

Matejickova@zsbenesova.cz

Navrkalova@zsbenesova.cz

Novackova@zsbenesova.cz

Petru@zsbenesova.cz

Podrazilova@zsbenesova.cz

Rezac@zsbenesova.cz

Veverkova@zsbenesova.cz

Zahradkova.P@zsbenesova.cz

 

 

NAPIŠTE NÁM: 

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů