Mladý spisovatel

Valentýnská pošta

plakát konečná verze.jpg

Milí žáci,

pro nadcházející svátek sv. Valentýna jsme pro vás připravili Valentýnskou poštu.

Nezáleží na tom, jestli právě chodíte do školy nebo se učíte online. Možnost udělat někomu radost bude mít úplně každý.

Vyrobte přáníčko, do kterého vepíšete hezký vzkaz. Může být pro vašeho spolužáka nebo kamaráda z jiné třídy, pro paní učitelku nebo pana učitele, pro pana ředitele nebo paní zástupkyni, pro paní vychovatelky, asistentky, kuchařky a uklízečky nebo pana školníka, zkrátka pro kohokoli, komu chcete udělat radost.

Ve škole bude od pondělí 8. února umístěna speciální schránka, kam budete moci svoje vzkazy vhazovat. Děti, které mají online výuku, mohou pro doručení svých valentýnek využít poštovní schránku před hlavním vchodem do budovy školy. Přáníčka mohou vhazovat už během jarních prázdnin, a to od 1. do 11. února. V pátek 12. února všechna přáníčka z obou schránek vyzvedne naše valentýnská listonoška a předá jejich majitelům.  Na nepřítomné budou dopisy čekat, než se vrátí do školy.

Nezapomeňte na každé přáníčko napsat komu patří, nejen jméno, ale i třídu.

Využijme příležitosti svátku svatého Valentýna a udělejme si vzájemně radost! V době omezených vzájemných kontaktů je milý dopis nebo vzkaz tou nejlepší volbou.

Vaše paní vychovatelky