22 23
Volejte řediteli - video konference pro rodiče budoucích prvňáčků s vedením školy

ZS Benešova > Aktuálně > Tvořivá školička pro předškoláky bude!!!

Tvořivá školička pro předškoláky bude!!!

Vážení rodiče, milí předškoláci,

i v letošním roce bude na naší škole probíhat školička pro budoucí prvňáčky. Abychom zachovali všechna mimořádná pravidla a hygienická opatření, budeme se v letošním roce scházet online. Pokud budete mít zájem o tuto aktivitu, prosíme o zaslání vaší kontaktní emailové adresy na náš školní email sekretariat@zsbenesova.cz.  Následně od nás dostanete veškeré pokyny. Pro děti jsou připravené úkoly, které se jim jistě budou líbit. Celou školičku bude tentokrát řídit naše zvířecí kamarádka liška Beneška. Děti již nyní mohou očekávat první úkol, liška Beneška je připravena. Sledujte www stránky, Facebook a Youtube školy.