Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3
Registrace účtu do dm software pro žáky
4
Návod na registraci a práci s žákovskou knížkou pro rodiče
5 6
7
Informace pro rodiče a žáky
Třídní schůzky 1. - 9. ročník
8
Informace k aktuální situaci ve škole
9 10
Nové opatření k 10. 9. 2020
11 12 13
14 15 16 17 18
Nové opatření MZČR od 18. 9. 2020
19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

ZS Benešova > Aktuálně > Sportuj, natoč reportáž a vyhraj školní kšiltovku!

Sportuj, natoč reportáž a vyhraj školní kšiltovku!Vážení rodiče, milí žáci,

tělocvikáři vám děkují za informace o vašem cvičení a dalších sportovních aktivitách v dubnu. Zaslané tabulky s výkony a další informace o tom, jak jste se hýbali, dokazují, že jste i v nouzovém stavu zůstali v dobré formě. Když se teď už může ven, nabízíme vám na měsíc květen sportovní aktivity, které se budou odehrávat na čerstvém vzduchu. 

Tentokrát nebude třeba měřit čas a počítat body. Stačit bude prosté splnění aktivity, která bude vždy na celý týden vyhlášena. Aktivity jsou vymyšleny tak, abyste je mohli plnit buď sami, nebo v malé skupině (tj. se sourozenci, spolužáky, nebo s celou rodinou, což je vítáno). O splnění aktivity stačí napsat krátký mail, kdo by chtěl, může přidat fotku nebo video.  

A teď, pozor, začínáme:

Aktivita č. 1

(na týden od 6. do 12. 5.)

Podnikni výlet pěšky, na kole, koloběžce, in line bruslích či podobném dopravním prostředku (kdo má možnost, může vyplout i na lodi) nejlépe do přírody. Tuto aktivitu je nejlépe provést ve dnech volna a absolvovat ji společně s rodiči, sourozenci nebo kamarády. Nehodnotí se počet ujitých nebo ujetých kilometrů, zato se oceňuje nalezení jakékoli zajímavosti (např. neznámá rostlina, divoké zvíře, opuštěný hrad, domorodá vesnice apod.) O výletu pak pošli stručný mail (mapka, foto či video jsou vítány), nebo se můžeš pochlubit krátkou reportáží na Facebooku školy. Autor video-reportáže, která bude mít v neděli 10. 5. 2020 ve 20:00 nejvíce lajků, dostane krásnou kšiltovku ZŠ Benešova.

Důležitá upozornění: výlet musí probíhat podle hygienických předpisů, a pokud se bude odehrávat na silnici, také podle dopravních předpisů. A pro rodiče: tato aktivita není povinná a nemá vám přidělávat další starosti, pokud vám naopak přinese radost, budeme rádi.