IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Senátoři navštívili klienty DPS Koutkova
28 29 30 31
Akce žákovského senátu ke Dni dětí
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Sportuj, natoč reportáž a vyhraj školní kšiltovku!

Sportuj, natoč reportáž a vyhraj školní kšiltovku!Vážení rodiče, milí žáci,

tělocvikáři vám děkují za informace o vašem cvičení a dalších sportovních aktivitách v dubnu. Zaslané tabulky s výkony a další informace o tom, jak jste se hýbali, dokazují, že jste i v nouzovém stavu zůstali v dobré formě. Když se teď už může ven, nabízíme vám na měsíc květen sportovní aktivity, které se budou odehrávat na čerstvém vzduchu. 

Tentokrát nebude třeba měřit čas a počítat body. Stačit bude prosté splnění aktivity, která bude vždy na celý týden vyhlášena. Aktivity jsou vymyšleny tak, abyste je mohli plnit buď sami, nebo v malé skupině (tj. se sourozenci, spolužáky, nebo s celou rodinou, což je vítáno). O splnění aktivity stačí napsat krátký mail, kdo by chtěl, může přidat fotku nebo video.  

A teď, pozor, začínáme:

Aktivita č. 1

(na týden od 6. do 12. 5.)

Podnikni výlet pěšky, na kole, koloběžce, in line bruslích či podobném dopravním prostředku (kdo má možnost, může vyplout i na lodi) nejlépe do přírody. Tuto aktivitu je nejlépe provést ve dnech volna a absolvovat ji společně s rodiči, sourozenci nebo kamarády. Nehodnotí se počet ujitých nebo ujetých kilometrů, zato se oceňuje nalezení jakékoli zajímavosti (např. neznámá rostlina, divoké zvíře, opuštěný hrad, domorodá vesnice apod.) O výletu pak pošli stručný mail (mapka, foto či video jsou vítány), nebo se můžeš pochlubit krátkou reportáží na Facebooku školy. Autor video-reportáže, která bude mít v neděli 10. 5. 2020 ve 20:00 nejvíce lajků, dostane krásnou kšiltovku ZŠ Benešova.

Důležitá upozornění: výlet musí probíhat podle hygienických předpisů, a pokud se bude odehrávat na silnici, také podle dopravních předpisů. A pro rodiče: tato aktivita není povinná a nemá vám přidělávat další starosti, pokud vám naopak přinese radost, budeme rádi.