Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Pohár rozhlasu a atletický čtyřboj

Pohár rozhlasu a atletický čtyřboj

Měsíc květen a červen byl ve znamení velkých sportovních úspěchů naší školy. Kategorie mladších a starších žáků se zúčastňovali postupně atletických závodů, a to poháru rozhlasu a atletického čtyřboje. Všichni dosahovali skvělých, jak týmových, tak i individuálních výkonů, kde jsme měli několik zástupců na stupních vítězů v jednotlivých disciplínách.

Umístění družstev a jednotlivců ZŠ Benešova v Poháru rozhlasu a Atletickém 4boji:

Družstva:

3. místo Otruba, Zeibert, Spáčil, Lazárek, Shul, Zima, Svoboda, Chaloupka, Hanzl

Mladší žactvo:

Družstva:

3. místo Zachová, Chaloupková, Otoupalová, Langrová, Pokorná, Svobodová, Davídková, Veberová, Šilhavá, Beňovská

3. místo mladší žákyně: Zachová, Davídková, Chaloupková, Beňovská, Šilhavá

5. místo starší žákyně: Melicharová, Kremláčková, Dokulilová, Dobrovolná, Vaňková

Republikové finále 12.6. 2023

Naši sportovci závodili v republikovém finále, které se uskutečnilo v Opavě dne 12. 6., jakožto vítěz krajského kola a zástupce reprezentující Kraj Vysočina. Umístili jsme se na krásném 11. místě v České republice. Podmínky byly více než skvělé, vše probíhalo bez komplikací a závodníci se mohli soustředit na své skvělé výkony, které podávaly během dne. Můžeme zmínit jeden z největších výkonů, který se stal na trati 60 m, kde máme 2. nejlepšího sprintera v této kategorii.

Všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy v těchto dvou náročných sportovních měsících!!!! Gratulujeme!!!!