Mladý spisovatel

Úvod > Aktuálně > Informace k výuce 1. a 2. ročník od 4. 1. 2021

Informace k výuce 1. a 2. ročník od 4. 1. 2021

Vážení rodiče žáků 1. a 2. tříd,

od pondělí 4. 1. 2021. se vaše děti vrací do školy k prezenční výuce. Ranní družina začíná v 7 hodin, vstup bočním vchodem, kde bude čekat paní vychovatelka. Do ranní družiny děti přichází do 7: 30, pak již čekají před školou na svoji p. učitelku. Děti po celou dobu přítomnosti ve škole budou zůstávat ve své kmenové třídě, a to včetně ranní i odpolední družiny. Pouze třída 1.A ( p. uč. Ondráková) je přesunuta do přízemí – 4.A. Zde budou také v družině. Po celou tuto dobu musí žáci používat roušku. Prosíme rodiče, aby byly děti opět vybaveny minimálně dvěma rouškami a uzavíratelným sáčkem nebo krabičkou na použitou roušku. Žáci, kteří nechodí do ranní družiny, budou dle přiloženého harmonogramu čekat před budovou školy, kde si je vyzvedne třídní učitelka. Výuka bude probíhat 4 vyučovací hodiny denně, včetně AJ. Potom půjdou děti s třídní učitelkou na oběd. Děti, které na oběd nechodí, čekají ve třídě s paní vychovatelkou. Oběd mají přihlášený všichni žáci, kteří chodili do jídelny před Vánocemi. Pokud potřebujete změnu, je nutné se domluvit telefonicky ve školní jídelně. Po obědě odchází domů, nebo se vrací do družiny, kde budou trávit čas až do doby odchodu. Žáci, kteří nemají nahlášený oběd a nechodí do družiny, budou odcházet neprodleně po ukončení výuky. Ostatní žáci z družiny odchází ve stanovenou dobu, podle prohlášení o změně školní docházky, kterou odevzdávali před Vánocemi. Pro případnou změnu je nutné opět vyplnit a podepsat nové prohlášení o změně /viz. Příloha/ a odevzdat své paní vychovatelce. Provoz školní družiny je do 16:00. Šatny jsou pro lepší přehled nyní zřízeny před třídou. Druháci tedy nemusí přes šatny v suterénu, odchází rovnou před školu. Pokud nebude na děti čekat zákonný zástupce, děti se vrátí nazpět do školy.

Jelikož je i nadále omezen provoz školy hygienickými nařízeními, přikládáme harmonogram příchodů žáků do školy. Prosíme rodiče i žáky, aby se snažili dodržovat stanovené časy vstupu do školy (příchod před školu stačí 5 minut před stanoveným nástupem).

Návratka do družiny: Prohlášení o změně docházky do školní družiny

Příchody do školy: Před školou si děti vyzvedne třídní učitelka.

1. A - bočním vchodem pro 1. stupeň 7:40
        1. B - vstupem od tělocvičny 7:45