Přípravný kemp pro budoucí prvňáky
Seznamovací kurz pro žáky 1. tříd
Olympijský den s Jiřím Sýkorou

ZS Benešova > Stránky tříd > 9.A > Co se stalo v uplynulých dnech

Co se stalo v uplynulých dnech

Prožili a prožíváme toho dost. Snad se našim klukům a děvčatům líbil retro týden, zakončený v pátek 15. listopadu celoškolním happeningem ke 30. výročí "Sametové revoluce". Téma nesnadné, ale všichni se snažili pochopit aspoň něco. Pavel Holeček a Jenda Lorenc pak asistovali jako zvukaři při závěrečném setkání všech žáků před školou.

Děkuji všem - mám na mysli rodičům i žákům - za dobře zvládnutý konzultační den. Snad jen na okraj - paní učitelka Lampertová (matematika), byla toho času k dispozici, ale z 8.A ji nenavštívil nikdo. Chci tím říct, že máte - li cokoli k matematice, můžete se na paní učitelku Lampertovou obrátit jindy.

Přeji dobrý konec roku

Milan Noha