IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Krásné prázdniny!!!
Prázdninový provoz kanceláře školy
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 4.B > INFO - výuka on line

INFO - výuka on lineDobrý den, hlásím se ještě jednou s novými informacemi. Vzhledem k tomu, že otevření škol hned tak nebude, budeme se muset pustit do online setkání prostřednictvím WEBEXu. Níže máte odkaz na video pana ředitele, v němž o tomto hovoří.

 https://youtu.be/QKsefxDeedc

Já jsem naplánovala naše setkání online na úterý a čtvrtek, vždy od 9h. Samozřejmě dětem odpovím na všechny dotazy týkající se učiva, vysvětlím, co bude potřeba. Prioritně bych ale viděla přínos v tom, že se děti uvidí a uslyší, neplánuju to jako frontální výuku, protože učivo, doufám, není obtížné. Máte-li k tomuto cokoliv, napište mi. Připojení je možné i z tabletu nebo chytrého telefonu, nutná je samozřejmě wifi síť.

Kontakt na můj webex:          https://meetingsemea6.webex.com/meet/jikolb       

Spolupráci mi nabídla paní asistenka Nováčková, která za námi do třídy často chodila a děti zná. Dohodly jsme se, že bude po mojí hodině, tzn. v úterý a ve čtvrtek v 10h s dětmi číst a pracovat s textem. Protože však nemáme čítanky (zůstaly ve škole), je nutné, aby si děti na toto setkání připravily knížku. Může to být ta, co právě čtou nebo nějaká zajímavost z encyklopedie, časopisu apod. Nahlas ostatním kousek přečtou a pak si s paní asistentkou a dětmi budou povídat, odpovídat na otázkay atd. Řídit to bude paní asistentka, já se jen připojím a budu poslouchat.

Kontakt na paní asistentku:        https://meetingsemea6.webex.com/meet/p.etronelka    

Doufám, že tato setkávání budou probíhat ke spokojenosti nás všech. Po počátečních zkušenostech pak uvážíme, jak budeme pokračovat dál.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů