IMG

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Krásné prázdniny!!!
Prázdninový provoz kanceláře školy
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 4.B > INFO - nastavení komunikace

INFO - nastavení komunikaceZasílám odkaz na video od pana ředitele pro rodiče a děti:

 https://youtu.be/pz_LX8lHqDM

Vážení rodiče, podle dostupných zpráv to vypadá, že se ve škole ještě pár týdnů neuvidíme. Doufám, že jste doma při společné práci nastavili vyhovující režim a že bychom mohli zkusit něco dalšího. Ráda bych s dětmi komunikovala individuálně prostřednictvím mailu. Myslím, že některé děti svoji mailovou adresu už mají nebo ji určitě zřídíte, popř. umožníte dětem komunikovat se mnou prostřednictvím Vašeho mailu. To nechám na Vašem uvážení. V každém případě bych chtěla, aby se mi děti během dneška ozvaly z mailové adresy, na které s nimi můžu být v kontaktu. Prosím, aby mi napsaly kratičkou zprávu o tom, jak se mají, co dělají, jak vše zvládají. Děkuji za spolupráci.

Možná jste zachytili informaci pana ředitele o tom, že na I. stupni proběhnou během tohoto týdne společná videosetkání učitelů a dětí prostřednictvím WEBEXu. Já si myslím, že by se z různých důvodů toto setkání se všemi nepodařilo, všichni nemají potřebné vybavení, děti to nezvládnou samy a pro vás je to další čas, kterého nemáte nazbyt. Napište mi, co si o tom myslíte. Pokud si to budete přát, uskutečníme to. Já zatím sázím na komunikaci mailem, to děti zvládnou samy.

Hezký den a hodně sil.

Jitka Kolbábková


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů