Mladý spisovatel

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 3.B > Týdenní plán - 13.4. - 17.4. 2020

Týdenní plán - 13.4. - 17.4. 2020

Týdenní plán – 13.4. – 17.4. 2020

Třída: 2. B

Psaní souhlásek uprostřed a na konci slov

Učebnice -  nic

PS – str. 8,9,10,11

Písanka- str. 26,27

Dobrovolná práce: Putování se sluníčkem do úkolu 20. Doplnit si nejprve správně slova do vět a pak celé věty přepsat do sešitu.

PONDĚLÍ –  státní svátek

ÚTERÝ - PS: str. 8 celá

- písanka str. 26 – 5 řádků

STŘEDA  - PS: str. 9 celá

- písanka str. 26 – zbytek strany

ČTVRTEK- PS: str. 10 celá

- písanka str. 27 – 5 řádků

PÁTEK – PS: str. 11 celá

- písanka str. 27- zbytek strany

Opakování

Učebnice 6.díl - str. 31, 32

Učebnice 7. díl – 1,2

Matematický početník – str. 2,3,4

PONDĚLÍ – státní svátek

ÚTERÝ – učebnice str. 31 (samostatná práce – test z geometrie)

- početník str. 2 celá

STŘEDA –učebnice str. 32 (samostatná práce– opakování na známky)

ČTVRTEK – učebnice 7 díl str. 1 celá

- početník str. 3 celá

PÁTEK – učebnice 7. díl str. 2 celá

- početník str. 4 celá

Anglický jazyk – p. uč. Mrňová

Vzkaz od paní učitelky: Tento týden máme hodinu v době prázdnin, proto žádné úkoly nezadávám. Příští týden se na vás budu opět těšit angličtinou.
Kdyby jen bylo někomu smutno po angličtině, můžete si zahrát hry.

Anglický jazyk – p. uč. Vomelová

Tento týden byla hodina v době prázdnin, proto žádné úkoly nejsou.

Člověk a jeho svět

Hospodářská zvířata

Učebnice – str. 56,57

PS: str. 56

Vážení rodiče,

doufám, že jste si užili krásné Velikonoce, a že jste si alespoň trochu odpočinuli! Posílám Vám několik důležitých informací k tomuto týdnu.

Prosím ty, co ještě neposlali fotky učiva z minulého týdne, o zaslání! Všechny fotky učiva si prohlížím, kontroluji a zapisuji si jak zaslání fotek, tak účast na online hodinách.  Chci Vám moc poděkovat za spolupráci a za téměř 100% účast na hodinách. Myslím si, že situaci zvládáme a doufám, že se zase brzy potkáme osobně.

Kdo ještě neposlal výsledky ze soutěže a zapojil se, zašlete prosím výsledky během dneška, zítra vyhlásíme vítěze.

Tento týden si napíšeme diktát, přepis a velký test v matematice. Prosím o opravu, nejlépe červené podtržení chyb a zaslání fotografií na konci týdne na mail.

Test z matematiky budeme psát zítra. Na test v matematice budou mít děti maximálně 45 min. Prosím o to, aby děti opravdu pracovaly samostatně bez vaší pomoci nebo vysvětlení k jednotlivým cvičením. Test si s dětmi projdu, poté budou pracovat samostatně jako ve škole. Děti by měly test psát bez pomůcek. Jde hlavně o kontrolu pro vás, zda mají dostatečně zvládnuté učivo. Prosím o sečtení bodů a o zapsání času, za který dítě test napsalo (dolů pod test). Děkuji.

Vzhledem k tomu, že tento týden není AJ, budeme mít s dětmi hodinu AJ až příští týden. Kdo chce, může se přihlásit ve středu 22.4. v 11:00.

Přeposílám odkaz od pana ředitele: https://www.youtube.com/watch?v=BV_ptu4CMxc&feature=youtu.be

Pěkný zbytek týdne

Andrea Prášková