Otevřená škola
Dobročinný jarmark
Zápis na školní rok 2024/2025
Velikonoční dílničky 2024

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 2.A > Pololetní hodnocení

Pololetní hodnocení

Chování: Velká většina dětí dodržuje pravidla chování a chovají se k sobě ohleduplně. Ti, kteří je porušují, dostávají práci navíc, pokud dále nedodržují pravidla dostávají do elektr. žákovské knížky poznámky. Výborně zvládají mít nachystané věci na hodinu na lavici.

Zapomínání je nahodilé, pokud si dítě zapomene D.ú, může si ji do druhého dne dodělat, pokud nesplní ani druhý den, je jeho práce hodnocena pětkou.

Roušky nosí všichni a individuálně si je mění. Děkuji. V hodinách pijeme, takže větrají roušky a velmi často naše okna.

Každý týden děláme Daltonské listy, které je nutí samostatně pracovat, přemýšlet, několikrát číst zadání, všímat si vzorů a nebo za mnou chodit na radu. Rychlejší děti dostávají více práce, takže mohou své myšlení více rozvíjet. Toto nám bohužel chybí z první třidy...karanténa.

Hodně se u dětí zlepšila pozornost, ale někteří na tom pracují a ještě dlouho budou. Nečtěte jim zadání úkolů a ptejte se jich: Co s tím budeš dělat? Nevíš? Přečti si to ještě jednou po větách. Cvičení jsi dokončil, přečti si ještě jednou.

Děti mají doma každý den číst a někteří i přepisovat. Trénují si tím pozornost. Nenechávejte je při práci samotné, mějte nad nimi kontrolu a nejlépe jim nařiďte budík, ať to splní v časovém limitu.

Pokud je nějaký problém řeším ihned a volám.

Opis vysvědčení budu vydávat čtvrtou hodinu 28.1.  Z Prvouky budu všechny děti hodnotit jedničkou(karanténa), zvykají si na způsob testování znalostí. Z výchov budu taktéž hodnotit jedničkou, protože u všech vidím velkou snahu. Z M budu dávat jednu dvojku a Čj osm dvojek. Do průměru známek z Čj jsem zahrnula úroveň čtení, psaní a vlastní přístup k práci. Doufám, že pro děti to bude motivace více zabrat, dávat pozor a na konci roku budu psát samé jedničky

29.1. mají pololetní prázdniny. A od 1.2. do 5.2. mají jarní prázdniny.

Chválí je i paní vychovatelka Alena Toufarová.

Mějte se moc hezky a přeji vám všem a vašim blízkým stálé zdraví.

Vaše p. uč. Dáša