Úvod > Družina a kroužky > Družina aktuality > Láskyplný únor 2024

Láskyplný únor 2024

Čas utekl jak voda a opět nastal DEN PRO ZAMILOVANÉ. My jsme tento svátek pojali trošičku jinak. Již třetím rokem se těšíme na VALENTÝNSKOU POŠTU. Tvoříme roztodivná a milá přáníčka, kterými vyjadřujeme sympatie ke všem bytostem v této škole. Přáníčka pro kamarády ve třídě, ve škole, paním učitelkám, učitelům, asistentkám, vychovatelkám, uklízečkám a všem človíčkům, které oceňujeme a máme rádi. V letošním roce byla veliká úroda - řečeno zemědělskou terminologií. Sešlo se dohromady 675 přáníček. Je dobře, že si sebe navzájem všímáme a dovedeme se vzájemně ocenit a být k sobě přátelští.

Dále se dne 6. února konal třetí ročník rukodělné slavnosti - DRUŽINOVÝ JARMARK. Všechna oddělení školní družiny se pustila s chutí do kreslení, lepení, vyšívání, háčkování, korálkování, keramiky, práce se dřevem, tkaní, zažehlování, drátkování, pečení, pěstování rostlin, vyrábění mýdel atd. Zkrátka do vyrábění nejrůznějších užitkových a okrasných produktů. Na jarmarku vládla pohodová atmosféra. Do rolí prodavačů se s chutí zapojily i děti. Dospělí nakupující mohli společně se svými dětmi zhlédnout projekci fotek z činnosti a zážitků jednotlivých oddělení školních družin a pochutnat si na výborné kávě, čaji či různých dobrůtkách. Výsledkem této akce byla spokojenost všech zúčastněných a pozoruhodná částka 28 000,-. Tato částka díky vám všem bude použita na herní prvky do školního sadu.