Oslavy 45. výročí otevření naší školy!!!

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 9.C > Studijní úspěchy

Studijní úspěchy

Žáci 7.C se zúčastnili spousty vědomostních soutěží, ve kterých dosáhli vynikajících úspěchů.
Anička Cahová postoupila do okresního kola anglické olympiády, ve kterém se umístila na krásném 4.místě, vynikajícího úspěchu dosáhli Josef Dlouhý a Petra Konečná v okresním kole matematické olympiády, protože Josef se umístil na 2.místě a Petra na 47. místě, a to je opravdový úspěch. Neztratili se ani Matěj Navrkal a Klára Chlupáčková, kteří získali také body za řešení příkladů v okresním kole, což je opravdu vynikající.
Markéta Zimová reprezentovala školu v okresním kole biologické olympiády, kde dosáhla vynikajícího umístění, když skončila na druhé místě.
Žáci pomáhali při zápisu do 1.tříd, vodili budoucí prvňáčky po škole, při velikonočních dílničkách a při karnevalu.

PLÁNOVANÉ AKCE:

4.června : Středověká Třebíč - Půjdeme poznávat památky Třebíče;
11.června: výjezd do Salzburgu - Poznávání středověkého centra kultury a historie Rakouska;
18. a 19.6. 2019 - Školní výlet - zážitkový program v přírodě;

Těšíme se na prázdniny :)