Předškolní závodění
Školička pro předškoláky
První setkání předškoláků
Dětský čin roku

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 4.B > Kompletní info k nástupu do školy

Kompletní info k nástupu do školy

Dobrý den, vážení rodiče.

Konečně plním slib a hlásím se s kompletními informacemi a pokyny k nástupu dětí do školy 25.5.2020.

Na níže uvedeném odkazu (najdete ho i na stránkách školy v záložce "Aktuálně") pan ředitel informuje o pravidlech fungování školy v dané situaci. Vše si prosím pečlivě prostudujte a seznamte se vším i děti. Nezapomeňte na vyplnění Čestného prohlášení a Návratky, která je součástí Manuálu. Oba papíry musí dítě odevzdat v pondělí při příchodu do školy!

A teď ještě připojuji několik dalších informací k doplnění těch od pana ředitele.

Vyučování bude probíhat v naší kmenové třídě v přízemí pavilonu A. Celé dopoledne budeme společně v učebně, odejít můžeme pouze na WC při dodržení pravidel, se kterými děti seznámím. Pohyb po škole je zakázán! Od 9h s námi bude pracovat paní asistentka Nováčková, která bude s dětmi do 14h, já budu odcházet ve 13h. Děti přijdou s aktovkou, každý den bude matematika a čeština, podle situace čtení a prvouka - budu dětem sdělovat.

Děvčata, která jsou zařazena do 3.A k p. uč. Horké se řídí při příchodu do školy časem pro 3.A, totéž platí i pro oběd!

A nyní info pro děti, které do školy nepřijdou a budou se dál učit distančně. On-line výuku povede paní učitelka Vomelová. Bude probíhat každý den. Paní učitelka sdělí časy on-line hodin a také odkaz na svůj Webex na stránkách 3.C do konce týdne, sledujte je, prosím . On-line hodiny se mnou, p. asist. Nováčkovou a s angličtinářkami od příštího týdne končí! Učivo budeme s kolegyněmi konzultovat, aby prezenční i distanční výuka byly srovnatelné. Paní uč. Vomelové pošlu jména a maily dětí i rodičů, aby s Vámi mohla být v kontaktu kvůli výuce. V případě dotazu, problému... se obracejte na ni (vomelova@zsbenesova.cz).

S čímkoliv se samozřejmě můžete obrátit i na mě na známé kontakty, budu Vám k dispozici.

Děti (nebo rodiče), které už do školy nepřijdou, si mohou kdykoliv během dopoledne (8-12h) vyzvednout věci v šatních skříňkách, klíč ponechejte u sebe. Další organizační věci související s koncem školního roku (výměna učebnic, sešity, vyklízení třídy...) proběhnou v září. O způsobu předávání vysvědčení zatím nemáme žádné informace.

Snad jsem na nic důležitého nezapomněla, pokud napadá něco dalšího Vás, ozvěte se!

Dál sledujte stránky třídy, pokud budu něco nového vědět, budu Vás takto informovat.

Vážím si Vaší spolupráce a práce, kterou s dětmi odvádíte. Vydržme to ještě, společně to dáme!

Přeju krásný den!

Jitka Kolbábková