Setkání rodičů budoucích prvňáčků s vedením školy
OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU-ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНУ РЕЄСТРАЦІЮ
Tři zlaté vlasy Děda Vševěda
Vodácký kurz Vltava 2022
Příměstské tábory
Prázdninový provoz kanceláře školy
Krásné prázdniny!!!

Info, učivo

Dobrý den, vážení rodiče. Týdenní prázdninové volno se nám protáhlo na neurčito a já doufám, že jste všichni v pořádku. Uzavření školy nás staví do nezvyklé situace, věřím však, že se s tím společně nějak popereme.

Ode dneška Vám budu zasílat učivo denně podle rozvrhu, týkat se to bude hlavních předmětů, tzn. českého jazyka, matematiky, prvouky a angličtiny. Kolegyně Šelepovou a Landovou jsem kontaktovala, takže vám jejich zadání pošlu, jakmile je budu mít.

Na telefonu a mailu Vám budu k dispozici denně v době od 8 do 14 h, ozvěte se mi kdykoliv v případě dotazu, nejasnosti...

(mobil: 739 587 704, pracovní mail: kolbabkova@zsbenesova.cz, soukromý mail: jikolb@seznam.cz)

Protože se Vám dnes hlásím až v pozdním odpoledni a navíc je po prázdninách, začneme jen zlehka krátkou rozcvičkou. V Početníku nechte děti děti spočítat na str. 23 první sloupec a na str. 25 první sloupec. Je to zaokrouhlování na desítky a sčítání a odčítání násobků čísla 100. Ve Vyjmenovaných slovech byla str. 12 jako úkol přes prázdniny, takže teď pokračujte na str. 13 částí d) a e).

Pro začátek to na zahřátí stačí, jak děti znám, nebude to trvat déle než 10-15 minut. Prosím však o kontrolu a opravení případných chyb, v ČJ i s odůvodněním pravopisu.

Zítra ráno se vám ozvu s dalším přídělem práce. Přeju Vám pevné nervy a trpělivost v této neobvyklé situaci a doufám, že se vše co nejdřív vrátí do normálních kolejí.

S pozdravem Jitka Kolbábková.