Úřední hodiny v červenci a v srpnu

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 4.B > INFO - organizace závěru školního roku

INFO - organizace závěru školního roku

Dobrý den vážení rodiče,
mám pro Vás informace týkající se ukončení školního roku:
1) Online výuka končí tento pátek 19. 6. V dalším týdnu budou mít děti zadané učivo každý den na stránkách třídy. Učivo bude korespondovat s tím, co probereme ve škole. Učit se budeme do středy.
2) Vysvědčení dostanou všechny děti 26. 6. od 8 do 8,45 h ve škole. Ministerstvo povolilo, aby se žáci sešli ve třídě všichni současně. Děti z distanční výuky však musí odevzdat Čestné prohlášení, odkaz níže. Všichni budou mít desky na vysvědčení!
3) Klíčky od skříněk v šatně odevzdají děti z distanční výuky 26. 6. při rozdávání vysvědčení.

Současně si odnesou vše, co mají ve třídě, tj. kapsáře, kufříky s výtvarnými potřebami, výkresy, cvičební úbory...,

dejte jim proto, prosím dostatečně velkou tašku k odnesení těchto věcí.
4) Obědy na 26. 6. jsou hromadně odhlášeny. Pokud někdo chce oběd, musí si ho individuálně přihlásit. Čas vydávání obědů ještě sdělím.
5)Sdělte mi, prosím, písemně (mailem, SMS) čas odchodu ze školy v poslední den, zda dítě odejde samo či s doprovodem po předání vysvědčení nebo bude zůstávat ve škole a do kdy. Současně s tímto potřebuji závazně vědět, zda máte či nemáte zájem o  zakoupení sešitů a výkresů školou. Záloha se tentokrát vybírat nebude, celá částka se bude hradit naráz v září. Tyto dvě informace zašlete do úterý 23.6.
6)Učebnice si nechají děti přes prázdniny, výměna proběhne až v září. Odevzdávat budou Český jazyk, Čítanku, Matematiku (1. 2. a 3. díl), Já a můj svět, Chit Chat. Dejte, prosím, během prázdnin vše do pořádku, nezapomeňte na jméno a stav učebnice!

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení pro žáky.pdf