Předškolní závodění
První setkání předškoláků
Dětský čin roku

INFO + dotazník

Dobrý den, vážení rodiče.

Hlásím se dnes znovu, abych se ještě jednou omluvila za neuskutečněnou online hodinu. Byla jsem dopoledne bez internetu. Pravděpodobnou příčinou bylo E-ONem nahlášené vypnutí elektřiny v některých částech naší čtvrti. U nás proud šel, takže jsem to nezaregistrovala.

Jako náhradu dnešní hodiny bych navrhovala prodloužení té čtvrteční, začali bychom už v 8.30h. Nechci vám náhradní hodinou blokovat další den, protože máte určitě stanovený denní režim, počítač potřebují další sourozenci apod., takže takto bych to považovala za schůdné. Pokud to takto nevyhovuje a připojíte se v obvyklém čase, nevadí.

A ještě prosím jedna důležitá informace. Do mailu dětí (Vaše mailové adresy nemám všechny) s předmětem DOTAZNÍK pošlu dotazník od pana ředitele, v němž zjišťuje, kolik dětí půjde 25.5. do školy. Přečtěte si pokyny, dotazník vyplňte a odešlete co nejdříve panu řediteli na adresu

info@zsbenesova.cz

Děkuji a ještě připojuji prosbu, zda byste i mně dali vědět, kdo do školy půjde, třeba to napište k odpovědi dětí na moje každodenní mailové otázky.

Hezký zbytek dne.