Badatelský kroužek - zkumavkové reakce solí
Školní galerie
Turnaj ve hře přeskakovaná
Konverzační soutěž v německém jazyce
1. Družinový jarmark
Krajské kolo soutěže Talent pro firmy T-profi
Dětský karneval

ZS Benešova > Stránky tříd > 3.A > týdenní plán 4.2. - 8.2. 2019

týdenní plán 4.2. - 8.2. 2019

ČJ: procvičování měkkých slabik a souhlásek, spojky a, i, nebo, ani. Diktát s opravou dle učebnice, přepis. Docvičování psacích tvarů písmen v písance.

Nácvik čtení  ve skupinách s porozuměním textu - odpovědi na otázky, vyhledávání v textu, čtení ve dvojicích- vybrané texty z Čítanky, Z deníku kocoura Modroočka. 4. 2. proběhne třídní kolo recitace, vybrané děti postoupí do školního kola...okresního....

Děti, které mají problémy s přepisem, musí doma trénovat - hned si zkontrolovat napsané slovo. Při přepisu a diktátu mají možnost mít tabulku psacího písma z loňské písanky.

M: Procvičování sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes desítku, procvičování příkladů typu 60+_ = 96, 36 + _ = 56(hry). Práce s papírovými penězi - platím 26, kolik mi vrátí na 100 Kč.

Rýsování úseček dané délky a přímek. Na rýsování mají mít každý den pravítko v pouzdře, dobře ořezanou tužku nejlépe č.3.

AJ: L5- zkouší se slovíčka L1 - L5 z pracovních listů, které mají děti uloženy ve fóliích. Prosím pomozte jim srovnat PL od L1 až po L5. Slovíčka opakujeme pomocí písní, které děti mají za d.ú. poslouchat a zpívat. Musí poslouchat a zpívat, alespoň třikrát týdně. Měly by je umět nazpaměť.Úkol mají z každé hodiny - písemný nebo zpěv s CD a nebo oboje. Kontrolujte dětem splněný úkol, šest dětí nesplnilo.

Člověk a jeho svět: dny v týdnu, měsíce, roční období.

Organizace výuky:

Proběhne lyžařský výcvik, takže část dětí z 2. D s námi bude celý týden pracovat.V pondělí se nebruslí, bude Tv v tělocvičně.

6.2. budou mít druhou část vzdělávání Bezpečně na síti.

8.2. jdou děti do knihovny. Do té doby by měly odevzdat zápis z přečtené knihy.

V pondělí se nebruslí, bude Tv v tělocvičně.