ZS Benešova > Stránky tříd > 2.A > Informace pro rodiče

Vážení rodiče, přeji Vám krásné léto.

Děkuji Vám,že jste nevzali květinářství útokem, ale domluvili se. Každý rok je mi hrozně líto za týden vyhazovat překrásné kytky. Orchidej v květináči bude nadále zdobit můj byt, děkuji Vám i za další dárky, je to od Vás milé. Velkou radost mi udělaly děti s básničkou a jejím přednesem, byly úžasní.

Děti ode mne dostaly cestovatelský deník, kam mohou lepit, psát, kreslit nebo jinak zaznamenávat své zážitky. Poslední měsíc asi tak týden až dva před nástupem do školy by děti měly kouknout na učivo v M a ČJ, nechala jsem jim v pracovních sešitech a písance pár stránek na opakování...budou za ně dostávat daltonské odměny, tak bude záležet na nich. Také jsem slíbila jedničky do ŽK za přečtení dvou knížek, obě dostaly v knihovně - žlutá Příběhy zvířátek, modrá malá Bráchova bota. Vím, že ve třídě mám výborné čtenáře, ti třeba přečtou i další knížky, pošlu Vám potom čtecí záložky, kde mi napíšete zda četly.

S dětmi se uvidím 3.září ve stejné třídě, budou mít jednu vyučovací hodinu, nebudou se přezouvat neboť šatnu budou mít dole, kde bude každý mít svoji skřínku a musí nejprve dostat klíč. Prosím promyslete si, kde v aktovce bude mít dítě klíč od skřínky trvale uložen. Bylo by dobré, kdyby děti hned první den věděly, zda budou chodit do družiny či ne a zda zůstanou hned první den, prosím napište na lístku.

První den si děti mohou donést čisté kapsáře, s věcmi, které tam měly a ručník - podepsaný-čísla jim zůstávají.

Přeji krásné zážitky a hodně zdraví.               Mgr. Hájková Dáša