Volejte řediteli - video konference pro rodiče budoucích prvňáčků s vedením školy
Informace k organizaci a průběhu zápisu na ZŠ Třebíč, Benešova 585

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > ZS Benešova > Stránky tříd > 1.B > Informace k distanční výuce

Informace k distanční výuce

Milí rodiče,

posílám ještě pár informací k zítřejší výuce. Webexovou místnost zapnu vždy pět minut před začátkem hodiny. Děti ať si vždy nachystají psací potřeby, pracovní sešity, učebnice a malé sešity k příslušnému předmětu a tabulku s fixem. Probrané učivo budu vkládat každý den po vyučování na stránku třídy spolu s domácím úkolem, případně prosbou o zaslání vyfocených konkrétních materiálů. Pokud bude mít někdo technické problémy a žák se daný den nepřihlásí, napište mi prosím omluvenku, na email nebo mobil. V případě problémů či prosby o radu mi můžete kdykoliv (v rozumný čas) zavolat. Děkuji za spolupráci. :)