Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

ZS Benešova > Stránky tříd > 1.A > 25. 5. 2020 - pondělí - denní plán

25. 5. 2020 - pondělí - denní plán 

Milí rodiče,

jmenuji se Dáša Hájková a byla jsem vyčleněna pro online výuku dětí z prvních ročníků, které zůstanou doma.

Děti se musí v daný čas každý den připojit, pokud nebudete z vážných důvodů moci, pošlete mi prosím na můj školní mail omluvenku s důvodem neúčasti. Povedu si evidenci výuky na PC, kterou potom předám vedení školy a třídním učitelkám jako další část podkladů pro závěrečné hodnocení žáků. Vypracované stránky v písance ofoťte a pošlete na mail třídním učitelkám.

Online vysílání bude v pondělí 8 hod 1.A + část dětí z 1. C (Cahová V., Hrazdil L., Chrapová L., Kocmánek M., Navrkalová L.,                                                                                                                     Uhlířová Ch.)

                                                      9.10 hod 1.B (Kotrbová V., Neuman O.,Niederhafner T., Odvárka M., Průšová Eliška a Natálie,                                                                                        Přibylová V., Svoboda S., Tomková E., Toronyová E.,Vrbková L., Záruba A.) + část                                                                                    dětí z 1 .C (Novák M., Polovčík N., Smrček M., Šimek Š.)

Dětí je celkem 30, proto jsem je rozdělila na dvě poloviny. Prosím vás, aby děti byly pořád ve stejné skupině.

Přichystají si: pití, pouzdro, nějakou červenou a zelenou věc...papír, kostku nebo plyšáka, stírací tabulku s fixem nebo linkovaný papír...široké linky jako v písance, Slabikář 3, Zdokonalujeme čtení 3.

                                               Připojíte se tak, že kliknete na odkaz níže.

                                               https://meetingsemea19.webex.com/meet/pr950234001

 

25. 5. 2020 - pondělí - denní plán

ČESKÝ JAZYK

Dbejte na správné sezení při psaní a správný úchop pera. Motivační básně....

PÍSANKA: str.15 ...hledejte na youtube-Bobyho škola -písanka písmeno B,

     https://www.youtube.com/watch?v=FTx1-XC2XKM,

1.C má v písance stránku hotovou, takže píše velké B 3 řádky do malého sešitu ČJ.

dejte pozor, aby děti psaly jedním tahem a nezastavovaly, u B, aby horní část písmena = hlava byla do jedné třetiny písmena a raději hubené modelky.

- udělají-li chybu jednou škrtnou, po druhém škrtnutí berou tužku a dále píší tužkou. Trénujte nejprve na papír.

Čtení ke SL: str. 9 + skládají 3 věty, 1.A čte  Moje první čtení str.5, 7 jen báseň

SLABIKÁŘ: Nezačínejte Slabikářem, ale vždy  prací ve Čtení.

str. 12 ... budeme pracovat na online hodině, nedělejte dopředu.

        Čtou každé cvičení tolikrát kolikrát potřebují!!!!!

 

MATEMATIKA

M4 str. 9 , pracujte s Pc, stačí kliknout na odkaz níže. Pokud děti znají u odpovědí velké písmeno na začátku, pište odpovědi psacím písmem.

https://www.matyskova-matematika.cz/matyskova-matematika-4-dil-strana-9/

malá  M str.48

Cvičení děti dělají samostatně, vás rodiče prosím jen o kontrolu, pokud mají cvičení celé dobře dejte jim hvězdičku.

  

 

 HV 

Podívejte se na pohádku O KOBLÍŽKOVI https://www.youtube.com/watch?v=9IqONPBrzK0 , zazpívejte si s ním a naučte se písničku o  vdolcích (koblížcích)    PEKLA VDOLKY Z BÍLÉ MOUKY  https://www.youtube.com/watch?v=e_Leg7pwPW4 .

 

Důležité!!!!

 1. Rodiče, moc vás prosím, při práci na děti dohlédněte a nenechávejte je pracovat o samotě v jiném pokoji. Chci, aby se děti práci naučily dělat hned, trpělivě a pozorně, aby se po celou dobu práce soustředily a neodbíhaly. 

                                                    

Po celý týden vám přeji hodně trpělivosti, zdraví a dobré nálady.                                                                                                          

Rodiče buďte důslední a zvládáte to výborně, vydržte.....Vaše paní učitelka Dáša.