Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

ZS Benešova > Družina a kroužky > Kroužky

Kroužky 2017/2018 

Kroužek

Vedoucí

Ročník

Den

Od-Do

Dramatický kroužek

Marečková

1.-2.

Po

13.00-14.00

Dramatický kroužek

Marečková

3.-5.

Po

14.00-15.00

Flétna

Šrámková

1.-5.

Út, Čt, Pá

6.45-7.45

Flétna

Toufarová

1.-5.

St

6.45-7.45

Hudební nauka

Toufarová

1.-5.

Út, Čt, Pá

6.45-7.45

Keramika

Toufarová

3.-9.

Po

15.00-16.30

Keramika

Toufarová

5.-9.

Po

16.30-18.30

Keramika

Toufarová

3.-9.

Út

15.00-16.00

Keramika

Toufarová

6.-9.

Út

16.00-17.00

Keramika

Treterová

3.-9.

Čt

15.00-17.00

Keramika

Vetchá

1.-9.

St

15.00-16.00

Keramika

Vetchá

1.-9.

St

16.00-17.30

Keramika

Palánová

1.-2.

Po

13.00-14.00

Keramika

Palánová

1.-2.

Po

14.00-15.00

Keramika

Palánová

1.-2.

Út

14.00-15.00

Keramika

Palánová

1.-2.

Čt

14.00-15.00

Keramika

Palánová

1.-3.

13.00-14.30

Kvítek (folklor)

Slatinská

1.-5.

Út

14.00-15.00

Taneční studio BENE I.

Slatinská

2.-3.

Út

15.00-16.00

Taneční studio BENE II.

Slatinská

4.-5.

Po

15.00-16.00

Taneční studio BENE III.

Slatinská

5.-6.

Po

16.00-17.00

Taneční studio BENE IV.

Slatinská

7.-9.

Po

17.00-18.00

Pěvecký sbor

Doláková, Toufarová, Šrámková

1.-6.

Po

14.00-15.00

Pěvecký sbor

Doláková, Toufarová, Šrámková

1.-6.

St

14.00-15.30

Bubnujeme pro radost

Doláková

1.-5.

Út

14.00-15.00

Kytara

Štěpnička

3.–7.

Út

13.00-14.30

Vaření

Vetchá, Martinů

3.-9.

Po

14.00-15.30

Vaření

Vetchá, Martinů

3.-9.

Po

15.30-17.00

Vaření

Vetchá

3.-9.

Út

15.00-17.00

Výtvarný kroužek Šikulka

Šrámková

2.-4.

Út

14.00-16.00

Výtvarný kroužek Šikulka

Šrámková

1.

Čt

11.40-12.30

Antistresové malování mandal a ornamentů

Toufarová

2.-9.

St

16.00-17.00

Deskové a logické hry

Toufarová

1.-5.

St

15.00-16.00

Deskové a logické hry

Šrámková

1.-5.

Čt

14.00-15.30

Ruční práce

Pantůčková

1.-2.

St

14.00-15.00

Ruční práce

Pantůčková

3.-6.

St

15.00-16.00

Pop hudba

Palátová

5.-9.

Út

14.00-16.00

Florbal

Kuthan

od 4. tříd

Po, St

6.45-7.45

Florbal

Špačková

1.-2.

Po

14.10-15.00

Florbal

Špačková

3.-4.

Po

15.00-16.00

Fotbal

Treterová

1.-2.

Po

14.00-15.00

Fotbal

Treterová

3.-6.

14.00-15.30

Sportovní hry

Adamová

1.-5.

Po

15.00-16.00

Stolní tenis

Doláková

3.-9.

Út

15.00-16.30

Stolní tenis

Doláková

2.-9.

St

15.30-16.30

Stavíme z Merkuru

Vetchá

1.-2.

Po

11.40-12.30

Stavíme z Merkuru

Vetchá

2.-5.

St

14.00-15.00

Gymnastika

Stejskalová, Kuthan

2.-5.

St

13.45-14.45

Atletika

Štěpnička

1.-2.

St

13.20-14.10

Atletika

Špačková

3.-5.

St

14.10-15.00

T-ball

Pantůčková

1.-5.

Čt

14.00-15.00

Utubering

Fišer

5.-9.

St

14.00-15.00

Náboženství

Štěpničková

1.-2.

Po

13.15-14.00

Náboženství

Štěpničková

3.-9.

Po

14.00-14.45