ZS Benešova > Stránky tříd > 2.C > Informace k zahájení šk. roku

Informace k zahájení šk. roku

Dobrý den, vážení rodiče.

Zdravím Vás na sklonku prázdnin a dovoluji si Vás informovat o organizaci prvního školního dne.

Sejdeme se ve stejné třídě jako v minulém školním  roce v osm hodin. Děti se nemusí přezouvat, protože nadále budou mít šatnu v suterénu a teprve v úterý jim budou přidělené šatní skříňky. Takže i v úterý půjdou ráno do třídy nepřezuté, během dopoledne dostanou svoji skříňku a přezují se. V pondělí jim dejte aktovku na odnesení připravených učebnic, končit budeme cca v 8,45 h.

Školní družina i jídelna fungují normálně (obědy se vydávají 9,30 - 11,00 h). Pokud chcete dítě v tento den ze ŠD omluvit, učiňte tak prosím písemně.

V pondělí děti také dostanou písemné informace o organizaci celého prvního týdne a další potřebné pokyny.

Doufám, že jste si Vy i děti o prázdninách odpočinuli, načerpali síly a chuť do další práce. Moc se na děti těším, vyřiďte jim prosím ode mě pozdrav a v pondělí se těším na shledanou s Vámi všemi.

J. Kolbábková